З Богом у серцях!

24 листопада, В 23 -тю Неділю після Пятидесятниці з архипастирським візитом відвідав в селі Красилівка Тисменецького благочиння Храм Перенесення Мощей Св. Миколая.
Тридцять років тому двері Храму відкрилися для Євхаристії, для молитви, яка підноситься до Христа Спасителя. Моє серце наповнювалось радістю від того що громада села зберегла єдність духу у вірі православній а також від того що наближається до завершення будівництво нового – кам’яного Храму в якому іконописці почали на стінах наносити євангельські сюжети.
Господь Христос і Його Пречиста Матір хай підтримують громаду у їхній благочестивій праці  на славу Божу ….( слова Іоасаф Василиків. Митрополит Івано- Франківський і Галицький Української Православної Церкви України)

 

Зершенням цього чудового свята був релігійно-тематичний вечір ” Слово Боже у наших серцях”

Також у бібліотеці була створена виставка

              «Біблія – крила душі».

20100101020553

«Біблія, як відомо, за час свого існування пройшла довгий і нелегкий шлях. Вона надихала багатьох митців і вчених, впливала на формування культур і народів і весь цей час залишалася найбільш тиражованою і читаною книгою людства.

– Тому не дивно, що ця виставка викликала великий інтерес і оживила для її відвідувачів біблійну історію, показала спільність усіх християнських конфесій і нагадала про тих, хто впродовж століть беріг і поважав цю священну книгу».

Виставка триватиме до кінця листопада!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s